Gå till innehåll

SSF

En bild

Övergripande stabsfunktioner

Ola Strömberg, förbundsdirektör
Telefon: +46 (0)70 811 99 06
E-post: ola.stromberg@skidor.com

Lisa Ek, förbundsadministration, ansvarig antidopning
Telefon: +46 (0)76 016 37 46
E-post: lisa.ek@skidor.com

Elisabeth Egnell, verksamhetsutveckling
Telefon: +46 (0)735 23 11 30
E-post: elisabeth.egnell@skidor.com

Mattias Hägglund, anläggningsansvarig
Telefon: +46 (0)70 525 48 35
E-post: mattias.hagglund@skidor.com

Ulrika Jacobsson, IT-samordnare
Telefon: +46 (0)10 708 69 10
Mobil: +46 (0)70 372 22 17
E-post: ulrika.jacobsson@skidor.com

Katarina Fahlén, ansvarig Idrottsskolor, fonden Hjärtat slår
Telefon: +46 (0)70 372 20 41
E-post: katarina.fahlen@skidor.com

Kommunikation

Mattias Claesson, strategisk kommunikationschef
Telefon: +46 (0)72 743 00 35
E-post: mattias.claesson@skidor.com

Lotte Jernberg, övergripande kommunikationsansvarig
Telefon: +46 (0)70 316 43 49
E-post: lotte.jernberg@skidor.com

Alla på snö

Katarina Fahlén, ansvarig Alla på snö, RIG/NIU
Telefon: +46 (0)70 372 20 41
E-post: katarina.fahlen@skidor.com

Fredrik Blank, konsultent Alla på snö
Telefon: +46 (0)70 461 92 62
E-post: fredrik.blank@skidor.com

Susanne Ripa, konsulent Alla på snö
Telefon: +46 (0)76 282 86 66
E-post: susanne.ripa@skidor.com

Ekonomi och personal

Johan Gräfnings, ekonomichef
Telefon: +46 (0)10 708 69 04
Mobil: +46 (0)73 532 20 00
E-post: johan.grafnings@skidor.com

Elisabeth Haglund, ekonom
Telefon: +46 (0)10 708 69 05
Mobil: +46 (0)70 372 25 62
E-post: elisabeth.haglund@skidor.com

Sofia Nordkvist Johansson, ekonom och löneadministratör
Telefon: +46 (0)10 708 69 06
E-post: sofia.n.johansson@skidor.com

Malin Hallgren, ekonom och löneadministratör
Telefon: +46 (0)10 708 69 00
E-post: malin.hallgren@skidor.com

Victoria Moberg, ekonom och föreningsadministratör
Telefon: +46 (0)70 303 14 56
E-post: victoria.moberg@skidor.com

Ulrika Ängman, personalansvarig
Telefon: +46 (0)73 643 37 03
E-post: ulrika.angman@skidor.com

Senast uppdaterad
2022-12-09
Publicerad
2022-12-20
Skribent
Lotte Jernberg, SSF

Huvudsponsor